Unikátna zavinovacia deka navrhnutá pre detské autosedačky

Snugglebundl je na svete prvá patentovaná deka s držadlami, ktoré slúžia k vyzdvihnutiu a premiestneniu vášho bábätka. Rúčky sú pevné a bezpečné, testované až do záťaže 30 kg.

Deti si na Snugglebundl veľmi rýchlo zvyknú a hneď sa stane ich obľúbenou dekou, ktorú poznajú a obľúbia si ju.

Snugglebundl naplno zaisťuje bezpečnosť vášho dieťatka – upínacie pásy sedačky vedú priamo cez ramená dieťaťa, nie cez látku. Dieťa se zavinie až po pripútaní. Tým spĺňa bezpečnostné európske i americké štandardy, ako pre trojbodové, tak aj päťbodové sedačky.

Navyše nemusíte riešiť, ako obliecť bábätko na prechod z domu do auta. Iba ho zabalíte do deky.

Dieťa vložte do autosedačky s roztvorenými rúčkami Snugglebundlu, upevnite popruhy sedačky a až potom bočné cípy deky preložte cez seba. Dieťa tak zabalíte a zaistíte mu tepelný komfort.

Podpora hlavičky kojenca & Moroov reflex

Väčšina dětí v autosedačke veľmi ľahko zaspí. Problém nastáva vo chvíli, keď mamička alebo otecko potrebujú svoje spiace dieťa preniesť do postieľky. Dieťa pocíti zmenu okolnej teploty, súčasne dôjde k zmene polohy jeho hlavy, čo spúšťa tzv. Moroov reflex, fyziologickú reakciu tela na náhle alebo potenciálne nebezpečenstvo. Dieťa se budí, nieje si isté, čo se deje, a reaguje plačom.

Snugglebundl zaistí plnú podporu hlavičky aj behom vybratia zo sedačky. Zároveň dieťa nepociťuje žiadnu náhlu zmenu teploty. Zostáva v teple deky a jeho hlavička je podopretá všitou “kapucňou” s mäkkým vypolstrovaným lemom. Vďaka tomu sa babätko pri manipulácii nezobudí.

,,Ako mama piatich detí by som neváhala Snugglebundl používať” – Margaret Bolt, britská expertka pre bezpečnosť autosedačiek

Bezpečie a podpora zdravia vášho bábätka

Skráťte čas, ktorý vaše dieťa trávi v autosedačke!

Pobyt bábätka v kojeneckej sedačke (tzv. vajíčku), by mal byť čo najkratší a sedačka by rozhodne nemala slúžiť ku spaniu dieťatka, pokiaľ nejdete niekam autom. Vďaka podpore hlavičky vo Snugglebundlu úplne minimalizujete riziko prebudení bábätka počas prenosu, a nemusíte tak čakať v aute, než sa zobudí.

Zaistenie hlavičky

Tiež ste často neistí, či dvíhate hlavičku svojho bábätka správne?

Snugglebundl tvorí okolo dieťaťa ochranný vak, ktorý podporuje zdravé zakrivenie chrbtice. Materiál, ktorý drží hlavu a krk, túto oblasť pri dvíhaní zafixuje a zaistí tak bezpečnú oporu.

Pozrite sa na video, ktoré názorne ukazuje zaištenie krku dieťaťa vo chvíli vyzdvihnutia za rúčky Snugglebundlu:

Detská multifunkčná zavinovacia deka

Všetkých rodičov ohromí, čo všetko táto deka dokáže:

Kojenie

Jednoduché diskrétne kojenie

Kľud

Zabaľte svoje dieťatko pre pocit bezpečia

Prebaľovanie

Ľahké prebalenie

Hranie

Podložka na hranie

Kolísanie

Bábätko utíšite či ukolíšete k spánku

Pomôcka k uľahčeniu popôrodnej starostlivosti

Pomoc pri bolestiach chrbta po pôrode

Vďaka rúčkam Snugglebundlu dvíhate bábätko vo vzpriamenej pozícii tela, váhu dieťaťa prevezmú ruky, čo znamená menší tlak na brucho, telo je celkovo uvoľnenejšie a zároveň odpadá emocionálny a fyzický stres zo zlej podpory hlavičky a obava z prebudenia dieťaťa.

Pomoc s uzdravením pri šití a po cisárskom reze

Použiť Snugglebundl je ako mať pár rúk naviac, čo vám pomôže dvíhnúť a položit svoje dieťa – dokonca aj po operácii – bez zapojenia brušných svalov, a teda aj so šetrnosťou ku stehom.

Ľahké, zdravšie dvíhanie a ukladanie vášho dieťaťa!

Nenahraditeľný v prípade dvojčiat (viacerčiat)

– Zaistí drobným bábätkám viac spánku a pomôže s dennou rutinou

– Pomôže mamičke sa zotavením po pôrode, po cisárskom reze, šetrí popôrodné zranenia

-Uľahčí prenesenie z a do autosedačky, alebo znášanie zo schodov – pridá vám pár rúk naviac

– So Snugglebundlom máte so sebou prenášadlo, ochranný poťah na autosedačku, prebaľovaciu podložku, zástenu na kojenie, hojdačku a niečo, na čo položíte svoje dieťa kdekoľvek. Všetko za cenu jedného predmetu. Nieje divu, že najbežnejším komentárom rodičov býva:

„Kiežby sme o Snugglebundli vedeli, keď sme mali prvé dieťa!“

Snugglebundl

Uľahčí Vám rodičovské povinnosti a dopraje bábätku kvalitný spánok bez prebúdzania aj pri premiestnení do autosedačky alebo kočiarika.