Prečo sa Snugglebundl vyplatí kúpiť?

Snugglebundl Vám poslúži ako mnoho produktov v jednom jedinom. Jeho hodnota však nespočíva iba v tom, že ich nahradí, ale predovšetkým v tom, že pomáha uľahčiť každodenné situácie, minútu po minúte. Jediný čas, kedy sa na neho budete stažovať je, keď ho práve nebudete môcť použiť, napr. keď je v pračke 🙂

Zaisťuje Snugglebundl aj podporu hlavičky?

Áno, Snugglebundl poskytne plnú podporu hlavičky bábätka, na rovnakom princípe ako hojdacia sieť. Navyše je časť okolo hlavičky vypolstrovaná eště pre väčšie bezpečie. Keď zatiahnete za rúčky, celý Snugglebundl sa začne tvarovať do písmena C ako v prípade hojdacej siete a tvorí okolo dieťaťa ochranný vak, ktorý podporuje zdravé zakrivenie chrbtice. Materiál, ktorý drží hlavu a krk, túto oblasť pri dvíhaní zafixuje a zaistí tak bezpečnú oporu.

Kliknite pre video, ktoré znázorňuje správanie sa Snugglebundlu pri jeho dvíhaní.

Môže sa Snugglebundl prať a sušiť?

Áno. Perte a sušte bežným spôsobom pri teplote 40°C . Produkt má vnútornú vrstvu z česanej bavlny, ktorá môže po vypratí zhrubnúť. Jednoducho ju zjemníte prežehlením. Odporúčame prať spolu s jemným prádlom.

Slúži aj ako nosítko?

Nie, Snugglebundl nieje nosítko! Snugglebundl je deka určená k zabaleniu dieťaťa. Má však rúčky, ktoré pomôžu s dvíhaním, položením a premiestnením vášho bábätka z miesta na miesto (napr. z autosedačky do kočiarika) s veľkým benefitom toho, že sa bábätko neprebudí. Cez to všetko, že Snugglebundl zaisťuje kompletnú podporu dieťatka, neodporúčame ho používať ako nosítko.

Ako Snugglebundl môže pomôcť pri problémoch s kolikou či refluxom?

Reflux môže byť vyvolaný náhlym alebo trhavým pohybom. Keď použijete Snugglebundl môžete dvihnúť a položit dieťa veľmi jemne. To platí i pre deti s kolikou. Môžete ich jemne premiestňovať, bez prebudenia. Snugglebundl tiež môžete využiť k pohojdaniu, čo niektoré deti s kolikou vnímajú ako veľmi ukľudňujúce.

Je úplne bezpečný?

Áno, Snugglebundl bol testovaný z pohľadu bezpečnosti a spĺňa Európske nariadenia (Bezpečnostný štandard 2005 SI No 1803). Zahrnuté je testovanie dynamickej pevnosti až do 30 kg, splnenie požiarnej odolnosti a priedušnosti. Ale hlavne, prešiel rozsiahlym testovaním v teréne na viac ako 10 000 deťoch a získal si mnoho spokojných zákazníkov 🙂

Od kedy ho začať používať?

Odporúčame od prvého dňa narodenia. Nielen, že je to obrovská pomoc pre rýchlejšie zotavenie sa po pôrode, ale zároveň si na neho vaše bábätko zvykne a rýchlejšie sa u vás „udomácni“.

Pre aký vek a váhu je vhodný?

To záleží k akému účelu ho chcete využiť.

  1. Na dvíhanie a položenie dieťaťa bez prerušenia spánku ho môžete využívať tak dlho, ako máte silu zdvihnúť svoje dieťa do náručia. Ak ho chcete takto využívať aj u starších/väčších detí, jednoducho sklopte spodok Snugglebundlu pod nohy. Nohy budú síce prečnievať cez jeho okraj, ale funkcia zostane zachovaná a vy svoje dieťa môžete preniesť.

Snugglebundl je ušitý s použitím najpevnejších nití a materiálov a rúčky sú z jedného dielu, prešité dvakrát. To znamená, že jeho dizajn zaisťuje rovnomerné rozloženie hmotnosti dieťaťa na deke a nie sú tu žiadne slabé miesta.

  1. Funkcia zabalenia dieťatka je určená pre novorodeniatka. 0 až 6 mesiacov, v závislosti na počiatočnej veľkosti a rýchlosti rastu bábätka.
  2. Funkcia deky na kojenie – tak dlho, ako sa rozhodnete, že ju budete potrebovať

4. Funkcia pohojdania a utíšenia. Používajte hneď od začiatku, pretože vášmu dieťaťu pomáha vyrovnať sa s kolikami.

Je Snugglebundl testovaný pri náraze v detskej autosedačke?

Áno!

Snugglebundl bol testovaný, ako pre 3 tak 5-bodové autosedačky.

Vyhovuje Európskemu štandardu: ECER44 a US štandardu: FMVSS213

Pozrite si video s Margaret Boltovou, britskou expertkou na bezpečnosť detských autosedačiek, ako použiť Snugglebundl v autosedačke.